Profile stalowe Tychy

Profile stalowe Tychy

Profile stalowe Tychy – firma Stal-Jaromin oferuje elementy stalowe najwyższej jakości. Produkty, które mamy w swojej ofercie, powstają w oparciu o najlepszą gatunkowo stal i spełniają wszystkie obowiązujące normy. Profile stalowe, które oferujemy, czyli tak zwane kształtowniki, mają szerokie zastosowanie w budowie konstrukcji stalowych oraz maszyn.

Współczesne profile stalowe są wyjątkowo trwałe, a przy tym wyjątkowo lekkie. Ich zastosowanie to przede wszystkim występowanie w formie stelażu. Stelaż z profili stalowych wykorzystywany jest podczas umacniania lub łączenia elementów zabudowy. Profile stalowe idealnie sprawdzą się również jako szkielet podwieszanych sufitów lub ścian działowych. Wykorzystywane są również do konstrukcji zarówno lekkich jak i ciężkich stropów. W zależności od wymagań, jakie będą przed nimi stawiane, dobierane są profile o odpowiedniej wytrzymałości, trwałości czy sprężystości.

Profile stalowe Tychy –  popularne w przemyśle motoryzacyjnym, jako elementy maszyn rolniczych i pojazdów, w tym na przykład części dźwigów, podnośników lub jako konstrukcja podwozia.

profile stalowe tychy

Profile stalowe Tychy śląsk

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej ofery, zachęcamy do kontaktu na podany adres email. Chętnie udzielimy wszelkich informacji, takich jak cena za konkretny profil stalowy. W tym celu prosimy o przekazanie szczegółowych informacji i danych aby produkt spełniał Państwa oczekiwania. Standardowe kształtowniki dostępne są stale w naszej ofercie.

43-150 Bieruń, ul. Warszawska 20

e-mail: biuro@stal-jaromin.pl

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z działem sprzedaży.