Profile stalowe Oświęcim

Profile stalowe Oświęcim

Profile stalowe Oświęcim – w naszej firmie Stal-Jaromin oferujemy profil stalowe i inne elementy stalowe najwyższej jakości. Posiadamy swojej ofercie tylko produkty najlepszej jakości, które powstają w oparciu o najlepszą gatunkowo stal i spełniają wszystkie obowiązujące normy. Znajdujące się w naszej ofercie profile stalowe, czyli tak zwane kształtowniki, mają szerokie zastosowanie w budowie konstrukcji stalowych oraz maszyn.

Aktualnie produkowane profile stalowe są wyjątkowo trwałe, a przy tym lekkie. Zastosowanie tych profili to przede wszystkim wykorzystywanie ich w formie stelażu. Stelaż z profili stalowych wykorzystywany jest podczas umacniania lub łączenia elementów zabudowy. Profile stalowe idealnie sprawdzą się również jako szkielet podwieszanych sufitów lub ścian działowych, a także do konstrukcji zarówno lekkich jak i ciężkich stropów. W zależności od wymagań, jakie będą przed nimi stawiane, dobierane są profile o odpowiedniej wytrzymałości, trwałości czy sprężystości.

Profile stalowe Oświęcim są bardzo popularne w przemyśle motoryzacyjnym, jako elementy maszyn rolniczych i pojazdów, w tym na przykład części dźwigów, podnośników lub jako konstrukcja podwozia.

profile stalowe oświęcim

Profile stalowe Oświęcim małopolska

Mają Państwo pytania  dotyczące naszej oferty? Zachęcamy do kontaktu na podany adres email. Chętnie udzielimy wszelkich informacji, takich jak cena za konkretny profil stalowy. W tym celu prosimy o przekazanie szczegółowych informacji i danych aby produkt spełniał Państwa oczekiwania. Standardowe kształtowniki dostępne są stale w naszej ofercie.

43-150 Bieruń, ul. Warszawska 20

e-mail: biuro@stal-jaromin.pl

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z działem sprzedaży.