Profile stalowe Bieruń

Profile stalowe Bieruń

Profile stalowe Bieruń – w naszej firmie Stal-Jaromin oferujemy elementy stalowe najwyższej jakości. W naszej ofercie mamy produkty, które powstają w oparciu o najlepszą gatunkowo stal i spełniają wszystkie obowiązujące normy. Profile stalowe, które oferujemy, czyli tak zwane kształtowniki, mają szerokie zastosowanie w budowie konstrukcji stalowych oraz maszyn.

Dzisiejsze profile stalowe są bardzo trwałe, a przy tym lekkie. Stosuje się je przede wszystkim w formie stelażu. Stelaż z profili stalowych wykorzystywany jest podczas umacniania lub łączenia elementów zabudowy. Profile stalowe idealnie sprawdzą się również jako szkielet podwieszanych sufitów lub ścian działowych, a także do konstrukcji zarówno lekkich jak i ciężkich stropów. W zależności od wymagań, jakie będą przed nimi stawiane, dobierane są profile o odpowiedniej wytrzymałości, trwałości czy sprężystości.

Profile stalowe Bieruń są popularne w przemyśle motoryzacyjnym, jako elementy maszyn rolniczych i pojazdów, w tym na przykład części dźwigów, podnośników lub jako konstrukcja podwozia.

profile stalowe bieruń

Profile stalowe Bieruń śląsk

Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień na podany adres email. Chętnie udzielimy wszelkich informacji, takich jak cena za konkretny profil stalowy. W tym celu prosimy o przekazanie szczegółowych informacji i danych aby produkt spełniał Państwa oczekiwania. Standardowe kształtowniki dostępne są stale w naszej ofercie.

43-150 Bieruń, ul. Warszawska 20

e-mail: biuro@stal-jaromin.pl

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z działem sprzedaży.